Bluzy dla liceów i techników - sesja produktowa Global Hoodies z okazji rozpoczęcia roku szkolnego!

Zaktualizowano: 10 wrz 2020

Rok szkolny 2020/2021 czas zacząć! Będzie to rok inny niż wszystkie poprzednie - pełen wyzwań i ciężkiej pracy. W Global Hoodies, będąc świadomym owych wyzwań, przyszykowaliśmy ofertę bluz jesień/zima dla uczniów szkół średnich przy unikatowym modelu współpracy ze szkołami oraz samorządami uczniowskimi.
Końcówka lata 2020 zeszła nam bardzo pracowicie. Priorytetem była sesja zdjęciowa bluz uczniowskich do najnowszego katalogu wysyłanego na uczelnie. Odwiedziliśmy okolice Starego Miasta oraz Placu Europejskiego w Warszawie. Niebawem planujemy odwiedzić także inne miejscowości. Z chęcią przyjmiemy każde zaproszenie i pomożemy wykonać sesje bluz uczelnianych!


Ostatnie lata stały wśród polskich licealistów pod znakiem bluz typu basesball oraz klasycznych barw bluz z kangurkiem (głównie koloru czarnego). W rozpoczynającym się roku szkolnym otrzymujemy znacznie więcej zapytań o bluzy klasyczne w nowych kolorach (do tej pory zarezerwowanych dla bluz akademickich). Mowa o bordo oraz granacie.


Nowością może być też zmiana sposobu personalizacji bluz - samorządy uczniowskie oraz dyrektorzy szkół powoli zaczynają odchodzić od taniej i mniej trwałej wersji sitodruku na rzecz, co prawda nieco bardziej kosztownego, ale za to mogącego wytrzymać wiele lat haftu.Do jakości w Global Hoodies przywiązujemy szczególną uwagę. Im lepszy materiał, lepsza bawełna, tym haft jest trwalszy i dłużej cieszy właściciela. Zależy nam, aby nasza marka kojarzyła się z polską jakością na lata, dlatego wszystkie nasze realizacje opieramy o sprawdzonych dostawców materiału. Gwarantuje to powtarzalność kolorów przez lata i pewność solidnego haftu.


Unikalny model współpracy.


Ta jesień będzie okresem szczególnym dla całej oświaty. W naszej firmie stawiamy na możliwie najprostsze rozwiązania we współpracy ze szkołami. Dlatego, aby zachować w 100% ciągłość dostaw i realizacji terminów na życzenie osoby zamawiającej/szkoły, w przypadku przejścia na model kształcenia zdalny, sprzedaż będzie prowadzona przez stronę internetową.


Jak to wygląda w praktyce ?


Proponujemy sprzedaż w tzw. "preoderze". Określamy wspólnie z zamawiającym okres zbiórki środków finansowych za przyszłe bluzy. Generujemy link do sprzedaży zdalnej a całe zamówienie realizowane jest bezpośrednio w sposób wysyłkowy do uczniów zamawiających najwyższej jakości bluzy! Szkoła zyskuje pewność, że całość procesu przebiegnie sprawnie!


Zamówienia :


Całość zamówienia realizujemy w okresie 2-3 tygodni od finalnego zatwierdzenia projektu. W sprawie złożenia zamówienia wystarczy kontakt mailowy z jednym z nas:


krzysiek@globalhoodies.pl

hubert@globalhoodies.pl


Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy także do zapoznania się na naszej stronie z sekcją FAQ - tam publikujemy podstawowe odpowiedzi na pytania.


Jeśli Państwa szkoła miała już szyte bluzy wcześniej, mają Państwo uwagi, chcą Państwo zmienić detale lub dostosować je do obowiązujących standardów, jesteśmy do dyspozycji!


Global Hoodies - bluzy szyte całkowicie w Polsce!


#bluzylicealne #bluzydlalicealistów #bluzydlaszkół #liceum #technikum #sesjazdjęciowa #sesjaproduktowa #bluzyhaft #bluzynadruk #jakość #najlepszacena #szytewpolsce #rokszkolny #naukazdalna #sprzedażinternetowa #sklepinternetowy #preorder #polishgril203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie