Pierwsza sesja zdjęciowa w Warszawie! Bluzy dla studentów WSEiZ już gotowe!

Zaktualizowano: 24 sie 2020

W grudniu 2018 oficjalnie wystartowaliśmy projekt Global Hoodies. Po latach zdobywania praktyk, wiedzy i informacji o jakości dzianin, trwałości haftu otworzyliśmy własną szwalnię!

W zeszłym tygodniu, tj. 20 lutego 2019 roku wyszliśmy na miasto, aby wykonać pierwszą sesję zdjęciową bluz uszytych dla Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. Poniżej efekty!


Naszymi modelami zostali studenci uczelni - Hubert, Lirdona (Albania) oraz Idalia (Portugalia) - dwie ostatnie przebywające w Polsce na wymianie studenckiej w ramach projektu ERASMUS.Sesja zdjęciowa pierwszej edycji bluz studenckich odbyła się w okolicach Stadionu Narodowego, rzeki Wisły i szerokim centrum Stolicy.


Sesja wymagała z naszej, jak i ze strony modeli nie lada poświęcenia - podczas rozbienia zdjęć na dworze było zaledwie 11 stopni! Trzeba dużego samozaparcia, aby spędzić kilka godzin w tak hardych warunkach atmosferycznych. Czego się jednak nie robi dla sztuki i fenomenalnego efektu, a właśnie taki udało nam się osiągnąć!

Prawie dwie i pół godziny robienia zdjęć i mamy efekt, na jaki liczyliśmy!


Trzeba przyznać, że bordo akademickie - zdecydowanie najpopularniejsze w tym sezonie - prezentuje się na zdjęciach naprawdę okazale. Dokładając do tego obfity, wysokiej jakości haft stworzyliśmy bluzę, która posłuży studentom Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania na

długie lata!


Trzeba nadmienić, że haft, w odróżnieniu od sitodruku, może wytrzymać swój klasowy wygląd nawet 5-7 lat zachowując niesamowity efekt, dzięki czemu również absolwenci będą mogli się cieszyć wspomnieniami przez lata. Dlatego szyjąc bluzy studenckie w Global Hoodies kierujemy się przede wszystkim jakością oraz trwałością naszych projektów.


Zdjęcia były wykonywane także na przestronnym patio uczelni - jest to wyjątkowo urokliwe miejsce. W sesji wykorzystaliśmy elementy powiązane z kierunkami i specjalnością uczelni - teczki architekta. Łącznie w projekt i sesję zaangażowanych było 11 osób.


Jesteśmy dumni, że mogliśmy współtworzyć cześć wizualną tradycji akadmickiej WSEiZ - uczelni, która jako pierwsza uczelnia niepubliczna i druga w całej Polsce uzyskała pozowolenie na studia II stopnia na kierunku architektura!Więcej zdjęć i realizacji znajdziecie na naszym fb i instagramie - powinna Wam wyświetlić się ikonka z prawej strony - wejdźcie, zostawcie lajka! Niebawem planujemy trochę konkursów z bluzami ;-) Tymbardziej opłaca się być na bieżąco!


Chcesz zamówić bluzy dla swojej szkoły, uczelni, firmy i zależy Ci na jakości bawełny?

Zleć to profesjonalistom - napisz do nas! Obsługujemy całą Polskę!


Kontakt :


krzysiek@globalhoodies.pl

hubert@globalhoodies.pl


Wycena w 48 godzin. Oferujemy także bezpłatne wizualizacje dla szytych przez nas bluz!


#student #warszawa #WSEiZ #bluzystudenckie #bluzystudentów #rekrutacja #bluzydlafirm #bluzydlaliceum #kandydacinastudia #StudenckaWarszawa #magiczniniepubliczni #globalhoodies #dobrauczelnianiepubliczna #jakość #studia #architektura

#Wrocław #Warszawa #Lublin #Kraków #Gdańsk #Poznań #Szczecin #Gorzów #Katowice #Gliwice #Kielce #Legnica #Rzeszów #Białystok #Olsztyn


434 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie