Sesja zdjęciowa bluz APS! Wyszło niesamowicie!

Zaktualizowano: 5 wrz 2020

W ostatnią sobotę spotkaliśmy się w Warszawie wraz z przedstawicielami Samorządu Studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Efektem tego spotkania była sesja w studio zdjęciowym "Magazyn". Rezultat prac przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Wrażenie jest piorunujące! Z resztą, musicie zobaczyć to sami!Trzy godziny w studio i... jeeest! ;)Dokładnie trzy godziny spędziliśmy w studio zdjęciowym... Było warto!

Setki ujęć, dziesiątki ustawień, sporo wypitej ulubionej latte machiatto i... wychodzimy bardzo mocno zadowoleni!

Ekipa APS spisała się na medal - zdjęcia bliskie perfekcji i wspomnienia na lata.


W przypadku bluz dla studentów i rozmów prowadzonych z przedstawicielami sprawa od początku była jasna - szyjemy bluzy wysokiej jakości, z najlepszej bawełny. Duży i wyraźny haft podkreślający element przynależności do marki uczelni oraz społeczności uczelnianej. Zero kompromisów i półśrodków. Wszystko to, co w Global Hoodies lubimy najbardziej!


Postawiliśmy na bluzę z wysokiej jakości bawełny w najmodniejszych kolorach sezonu - bordo akademickie oraz szary z kontrastującym białym haftem. Gramatura jesień - zima (320), aby było cieplutko zimą zmierzając na uczelnię czy wczesną wiosną, gdy już zrzucamy kurteczki.

Dzięki jakości materiału od sprawdzonych dostawców bluzy są wyjątkowo miłe w dotyku.

Aż chce się je nosić! ;)


Bluzy na zlecenie Samorządu Studentów APS uszyliśmy w marcu tego roku - to było ostatnie zlecenie bluz akademickich tuż przed pandemią. Dzięki heroicznej pracy, wielkiemu sercu i oddaniu dziewczyn z ekipy Samorządu Studentów APS udało się je dostarczyć je studentom za pomocą poczty.A czy Wy już dostaliście swoje bluzy APS do rąk własnych? Czekamy na Wasze komentarze i informacje gdzie je ze sobą zabieracie!

Więcej zdjęć z sesji jak zwykle na naszym Facebooku i Instagramie (z prawej strony) ;)


Na dniach ogłosimy także w social mediach konkurs na drugą bluzę wśród osób, które mają już swój wybrany pierwszy z kolorów! Studenci APS - bądźcie z nami!


Chcesz nam pomóc?

Udostępnij artykuł w social mediach - opcje bezpośrednio pod artykułem!


#sesjabluz #sesjazdjęciowa #bluzyaps #globalhoodies #samorządAPS #bluzystudenckie #studenciAPS #najlepszajakość #najlepszacena #haft #warszawa #szytewpolsce #szwalnia #bordo #szare #rokakademicki #bluzyakademickie #warszawskistudent

876 wyświetleń0 komentarzy